منو
سبد خرید

شرکت ازمیر یاتاک

تشک ازمیر مدل Adena تشک ازمیر مدل Adena
رایگان ناموجود
برند: شرکت ازمیر یاتاک مدل: مدل Adana
تشک مدل adana از دسته طبی فنری های شرکت ازمیر یاتاک میباشد که وارد ایران شده است. این مدل تشک طبی فنری از ساختاری ساده ولی حرفه ای تشکیل شده است. مدل Adanaاز فنر بندی بونل از جنس کربن برای استقامت در برابر وزن بالا درست شده است و این امر باعث بالا بردن طول عمر نیز میگردد. از دیگر ویژگی های این مدل پ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
تشک ازمیر مدل Berna تشک ازمیر مدل Berna
رایگان ناموجود
برند: شرکت ازمیر یاتاک مدل: مدل Berna
تشک Berna یکی دیگر از محصولات شرکت ازمیر یاتاک از دسته طبی پاکتی میباشد که وارد بازار ایران گردیده است. ویژگی های این مدل تشک در این است که هست داخلی تسک از فنرهای منفصل میکرو تشکیل شده که باعث فرم گیری فنر به شکل ساختاری بدن میباشد و ستون فقرات محفافظت مینماید. دیگر ویژگی تشک این که یه سمت آن از فو..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
تشک ازمیر مدل selen
رایگان ناموجود
برند: شرکت ازمیر یاتاک مدل: مدل selen
تشک مدلselen تنها تشک طبی از شرکت ازمیر یاتاک میباشد که وارد ایران شده است این مدل تشک 100%طبی بوده ودر ساختار آن از فنر استفاده نشده است. به کسانی که دنبال یک تشک سفت با متریال بالا هستند تا دچار کمردد نشوند به این عزیزان این محصول پیشنهاد میگردد. این مدل از نظر ارتوپدی جز تشک های 5ستاره ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات