انواع تخت باکس

باکس ها در انواع تخت باکس و البته بسیار شیک تولید می شوند. از باکس جک دار گرفته تا باکس هایی که دارای لبه هستند و همچنین باکس های که به طور ویژه برای استفاده در هتل ها تولید می شوند، گسترده شده اند.

خرید انواع تخت باکس ارزان

خرید باکس تخت خواب، موضوعی است که در این پست می خواهیم به نقد و بررسی آن بپردازیم. با توجه به اینکه تخت باکس، فضای ذخیره سازی خاصی دارند، می توانید لوازم اضافی خود را در داخل آنها پنهان سازید.

قیمت تخت باکس ها

قیمت تخت باکس ها

تخت باکس ها به دلیل اینکه دارای طراحی متفاوت چوبی یا فلزی هستند، عمدتا به قیمت های مختلف به فروش می رسند. روکش باکس ها نیز عامل دیگری است که بر افزایش قیمت خرید تخت باکس، تاثیر مستقیم دارد.

پارچه مخمل، چرم خالص یا مصنوعی و همچنین ژاکار از انواع رایج روکش های تخت باکس محسوب می شوند. هر چقدر جنس روکش بهتر باشد، به همان نسبت قیمت نهایی محصول نیز افزایش خواهد داشت.

انواع تخت باکس های موجود در بازار چیست؟

طیف وسیعی از تخت باکس های تک نفره در بازار موجود هستند که با انواع سلیقه ها هماهنگ می باشند. از تخت باکس هایی با مواد سنتی مانند چوب و فلز، تا موارد کمتر معمولی مانند قاب تخت چرم و مخملی.

برند رویا مفتخر است که چارچوب تختی متناسب با سبک تمامی مشتریان را تولید و روانه بازار می سازد. به همین جهت می توانید خرید باکس تختخواب را از بهترین برند روز- رویا- خریداری کرده و مطمئن باشید که به یک سرمایه گذاری خوب برای استراحت دست یافته اید.

تخت باکس تک نفره کشویی

فریم ‌های تخت یک نفره در اندازه استانداردی هستند که وقتی به دنبال رو تختی می‌ گردید مفید است و برای افراد جوان ‌تر یا هر کسی که در جایی با محدودیت فضا زندگی می کند، گزینه ‌ای عالی است.

وقتی صحبت از فضا شد، فراموش نکنید که برند محبوب رویا، قاب های تخت یک نفره را با کیفیت بسیار عالی عرضه میکند. این تخت باکس ها معمولا دارای چنیدین کشو هستند، بنابراین مقداری فضای ذخیره سازی زیر آن وجود دارد که واقعا مفید است. این امکان برای خریداران تخت باکس کشودار وجود دارد تا بتوانند تمامی اسباب و لوازم اضافی خود را درون کشو ها پنهان سازند.

خرید تخت باکس های سایز بزرگ

 

دو نفره، دو نفره کوچک، کینگ و سوپر کینگ چهار سایز فریم تخت بزرگتر برای دو نفر هستند. فریم های تخت بزرگتر به معنای راحتی بیشتر است، که اگر یکی از شما (یا هر دو) کمی فعال بخوابید، عالی است، زیرا کمتر احتمال دارد که همسرتان را بیدار کنید. یک قاب سوپر کینگ حدود 1.8 متر عرض دارد، بنابراین با توجه به اینکه مبلمان دیگری نیز در اتاق وجود دارد، واضح است که باید اتاق خود را با دقت بیشتری برنامه ریزی کنید.

سبک چارچوب تخت، گزینه های شما را چندین برابر می کند. به عنوان یک قاعده، باید با دکوراسیون کلی اتاق خواب مطابقت داشته باشد، اما هیچ اشکالی در ترکیب و تطبیق وجود ندارد.

یک فریم تخت فلزی در یک اتاق مبلمان چوبی بسیار خوب است و برای مثال یک قاب تخت سفید می تواند یک اتاق تاریک را روشن کند. شرکت رویا، گزینه ‌های چوبی و فلزی، و همچنین آن‌هایی که با پارچه پوشانده شده‌اند یا مانند قاب ‌های تخت خواب چرمی و مخملی را عرضه می کند. بنابراین هر چیزی که می‌ خواهید در فروشگاه های کالای خواب رویا خواهید یافت.

مزایای خرید تخت باکس چیست؟

فریم تخت سه هدف دارد: برای نگه داشتن تشک، دادن فضای ذخیره سازی به شما و به نظر رسیدن فضای شگفت انگیز در اتاق خواب شما. می توانید مطمئن باشید که در انواع تخت باکس های رویا، هر سه مورد در نظر گرفته شده است. وقتی تخت باکس هایی با انواع طراحی هایی مختلف را خریداری می کنید، مشاهده خواهید نمود که مدل های جک دار به راحتی قابل تنظیم هستند.

به این ترتیب که شما می توانید به ارتفاع دلخواه دست یابید. این در حالی است که با خرید تخت یاکس ها کشویی، می توانید فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار بگیرید. به ویژه زمانی که از تخت باکس های کشویی برای اتاق خواب کودک دلبندتان استفاده میکنید زیرا اسباب بازی های کوچک و یا بزرگ را می توانید در زیر باکس جا سازی کرده و اتاق تمیز تری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین