تخت باکس کشو دار

تخت باکس همانطور که از نامش پیداست، نوعی تخت است که تشک در داخل آن قرار می گیرد. طرح های مختلف تخت باکس دار در بازار موجود است که هر کدام مزایای ویژه خود را دارد. در این پشت به معرفی تخت باکس کشو دار می پردازیم.

تخت باکس کشو دار چیست؟

طراحی تخت باکس کشو دار به شیوه ای کاملا متفاوت با سایر تخت باکس ها انجام می گیرد. به نظر می رسد برای ساخت این تخت باکس ها، دو عدد تشک را روی هم قرار داده اند. این نوع تخت ها به دلیل اینکه سطح صافی دارند، عمر طولانی تری داشته و از استحکام بالاتری برخوردار می باشند. در یک نگاه کلی می توان گفت، تخت باکس های کشو دار، خرابی و آسیب تشک ها را به حداقل می رسانند. همچنین به دلیل داشتن چند کشو، امکان ذخیره سازی وسایل و ابزار های کوچک را فراهم می آورد. مهمترین تفاوت اصلی تخت های باکس دار کشویی با سایر تخت ها در نوع ذخیره سازی آنها است.

خرید تخت باکس کشودار سفارشی

باکس های تخت خواب کشو دار، بنابر درخواست مشتری می توانند به صورت کاملا حرفه ای طراحی شوند. به این ترتیب که می توان آنها را به صورت تاجدار تولید کرد. در اکثر موارد برای ایجاد باکس های تخت خواب مجلل و شیک از هنر لمسه دوزی بهره می گیرند. فریم‌ های تخت خواب دارای کشو ایده ‌آل هستند. اگر می ‌خواهید یک قاب تخت شیک داشته باشید بدون اینکه از ذخیره‌ سازی خود صرف نظر کنید. از تخت های پارچه ای گرفته تا تخت های دو طبقه چوبی، قاب تخت دارای کشو برای همه وجود دارد.

مزایای خرید تخت باکس کشو دار

تخت باکس های کشودار با عنوان تخت های ذخیره سازی نیز شناخته می شوند. آنها تخت هایی هستند که دارای محفظه های مخفی برای ذخیره سازی اضافی در اتاق خواب شما می باشند. این تخت ها برای قرار دادن رختخواب اضافی، بالش و وسایل فصلی مناسب هستند! به این ترتیب شما می توانید از کشویی تعبیه شده در زیر تشک برای جای گذاری اقلام اضافی اتاق استفاده کنید. بنابراین محیطی منظم تر با فضای قابل استفاده بیشتر خواهید داشت.

نکات مهم هنگام خرید تخت باکس کشودار

وقتی نوبت به خرید تخت باکس دارای کشو می رسد، چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید:
چقدر فضا در اتاق دارید؟
چه چیزی را می خواهید ذخیره کنید؟
هر چند وقت یکبار می خواهید به اقلام خود دسترسی داشته باشید؟
دانستن پاسخ این سوالات به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید کدام تخت ذخیره سازی را باید خریداری کنید.

چقدر فضا در اتاق دارید؟

تخت ذخیره سازی مناسب برای شما بستگی به فضایی دارد که در اتاق خود دارید. اگر اتاق خواب کوچکتری دارید، یک تخت باکس کشو دار با امکان کشیده شدن به سمت بالا برای شما مناسب است. تختخوابی را انتخاب کنید که در یک طرف یا در انتها کشوهایی داشته باشد. به این ترتیب حداکثر استفاده را از تخت های کشو دار خواهید داشت.

چه چیزی را می خواهید ذخیره کنید؟

نگهداری اشیاء در کشو های تخت، ساده ترین راه برای تمیز نگه داشتن اتاق خواب شماست. قبل از خرید یک تخت ذخیره سازی، باید در نظر بگیرید که چه چیزی را می خواهید در آن ذخیره کنید. تخت‌ های ذخیره‌ سازی اغلب دارای محدودیت وزنی هستند، بنابراین عاقلانه است که بررسی کنید تخت شما چقدر وزن را می‌تواند تحمل کند. محدودیت های وزن ممکن است در هر سازنده متفاوت باشد. اگر مطمئن نیستید، حتما از کارشناسان مربوطه بخواهید در مورد این نکته، شفاف سازی کنند.

بیشتر بخوانید: بالش هوشمند چیست؟

هر چند وقت یکبار می خواهید به اقلام خود دسترسی داشته باشید؟

هنگامی که به خرید تخت باکس های کشو دار با امکان ذخیره سازی فکر می کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که قرار است هر چند وقت یکبار به سراغ آنها بروید و آنچه را که در کشوی تخت پنهان نموده اید، مورد استفاده قرار دهید.
ذخیره سازی در کشو برای نگهداری لباس های اضافی یا وسایل روزمره عالی است. کشو های جداگانه سازماندهی فضای ذخیره سازی خود را برای دسترسی آسان، امکانپذیر می سازند. بنابراین سریعا و بدون فوت فوق به اقلام خود دسترسی پیدا خواهید کرد. در صورتی که نیاز به ذخیره سازی اقلام بزرگتر دارید بهتر است از تخت باکس های استفاده کنید که در زیر تشک، فضای مجزایی برای نگهداری وسایل بزرگ مانند پتو و بالش فراهم آورده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین