تشک تخت

تشک تخت

تشک تخت
قبل
بعدی
تضمین کیفیت

چرا خرید از ما؟

خواب مارکت یه فروشگاه آنلاین میباشد که با گرفتن مجوز های لازم خرید غیر حضوری را برای مشتریان عزیز راحت تر می کند تا با انتخاب برند و کالای موردنظر خود اعم از تشک تخت ، تخت باکس ، و تاج باکس ، بالش و... را درب منزل خود تحویل گیرند . خواب مارکت جزو  اتحادیه کالای خواب و دارای نماد الکترونیکی و اینکه با برند های شناخته شده و معتبر همکاری می کند . ممنون از اعتماد شما عزیزان

معرفی برندها

برندها
khabmarket COLLECTIONS

پرفروش های خواب مارکت

تخت باکس (46)

بالش (19)

khabmarket COLLECTIONS

فروش ویژه

BEST SELLERS
  • BEST SELLERS
  • FEATURED
  • SALES

درباره خواب مارکت

خواب مارکت یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین کالای خواب ( تشک تخت ، بالش ، تاج باکس ، تخت باکس ) در ایران میباشد که برای راحت خرید نمودن هموطنان عزیز تاسیس گردیده است تا محصولات خواب را به راحتی تهیه نمایند.

ما مفتخر هستیم به رعایت کلیه مقررات و الزامات قانونی و استانداردهای ملی و بین المللی,در راستای بهبود مستمر و تحقق استراتژی های کلان خود, سیستم یکپارچه (IMS) را برمبنای نیازمندی استانداردهای بین المللی را در شبکه فروش و بازرگانی خود مستقر نموده و اصول شش گانه ذیل را سر لوحه فعالیتهای خود قرار داده است

تشک تخت
our blog

وبلاگ خواب مارکت

لوگو

 افزایش بهروری با تمرکز بر ارتقا و آموزش منابع انسانی یکی دیگر از ویژگی خواب مارکت در این است که با برنده های معتبر ایرانی و خارجی طرف قرداد میباشد تا این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که اجناس فروشگاه اصل و دارای ضمانت میباشند.

فروشگاه خواب مارکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن برای خریدی با اطمینان خاطر میباشد.فروشگاه خواب مارکت اولین و تنها فروشگاه آنلاین کالای خواب میباشد که عضویت رسمی اتحادیه کالای خواب را دارا میباشد.

فروشگاه خواب مارکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد.

تلفن تماس:02177400463

آدرس: تهران ، چهاردانگه ، خیابان زارع ، پلاک 44