منو
سبد خرید

تشک زنیت Zenit Mattress

تشک زنیت Zenit Mattress


تشک های فنر منفصل

به دلیل بهره گیری از فناوری استفاده از فنرهای منفصل (پاکتی) به جای فنرهای متصل به گونه ای طراحی شده اند که هر فنر به میزان) فشار وارد شده از طرف قسمتهای مختلف بدن فرد، واکنش نشان داده و تغییر حالت میدهد لذا این تشکها براساس اندام و وزن هر شخص قالب و فرم مخصوص به بدن او را گرفته و از این رو تشکهای بسیار نرم و راحتی هستند.

تشک های اسفنجی طبی


مشخصه تشک های اسفنجی استفاده از اسفنج در انواع خاص و وزن های مختلف به عنوان اصلیترین بخش تشک میباشد. از آنجایی که این تشکها فاقد هرگونه فنر است، از این رو غلت زدن و هرگونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و خراب شدن تشک و … نمی شود .

تشک های فنری

تشک های فنری زیست با بهره گیری از جدیدترین فناوری روز دنیا در انواع و مدلهای مختلف تولید می شوند. اسکلت این تشکها از فنرهای بافته شده و متصل به هم تشکیل شده است. از این رو بسیار مقاوم و بادوام هستند نحوه ساخت و بافت اسکلت فنری.

تشک طبی ویستا
جدید رایگان
برند: شرکت زنیت مدل: تشک طبی ویستا
تشک طبی ویستا۱-پارچه مخصوص گرد بافت الیواویل ( DRY AND SOFT ۱۷۰۰ gr )۲- الیاف بال فایبر رولی مخصوص ۳۰۰ gr۳- لایه ترمو باند جهت نقش دوزی ۶۰ gr۴- لایه پلی یورتان HR مخصوص ۴cm در دو طرف تشک۵- لایه ترمو فلت تقسیم فشار۲۰۰۰ gr (لایه نمدی )۶- اسکلت مرکزی فوم فشرده مخصوص ۳۵ kg۷- دیواره مخصوص با دست..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات