منو
سبد خرید

تشک رویال تن آرا Royal TanAra Mattress

شرکت رویال تن آرا

شرکت تولیدی تشک رویال تن آرا از سال 1370تولید کننده محصولات خواب میباشد.

 در گام اول تمرکز خود رادر تولید تشک متمرکز نموده بود و به یاری خدا توانست تمامی محصولات خواب را تولید و به بازار کند.

شرکت رویال تن آرا با بهرگیری از بهترین ماشین آلات روز دنیا در عرصه صنعت تولید تشک اقدام و استفاده نموده است تا تشکهای تولید شده داری کیفیت و مرغوبیت لازم را داشته باشد.

شرکت رویال تن آرا با استفاده از نظریه و مشاوره پژشکان ارتوپدیک اقدام به تولید تشک نموده است تا عزیزان هموطن از مشکلاتی هچون کمردرد و... در امان باشند.

شرکت رویال تن ارا با به کار گیری ازبهترین و مجرب ترین کارکنان در زمینه تولید محصولات خواب توانسته است تا رضایت مشتریان خود راجلب کند.

شرکت رویال تن آرا با استفاده از مرغوبترین و بهترین متریال موجود در بازار توانسته است تا از نظر کیفیت به درجه استاندارد های لازم جهت تولید کالا برسد خود این نیز جزء افتخارات شرکت محسوب میشود.

شرکت رویال تن آرا با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز هچون نانو توانسته است تا در پارچه های تشک گیاه آلوورا تزریق نمایید.محصولات شرکت رویال تن آرا شامل:تشک خواب.تشک زمینی.محافظ تشک.بالشت (پر.الیافی).تخت خواب.روتختی میباشد.

برند: شرکت رویال تن آرا مدل: تشک آراد
تشک آراد یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی است و برای کسانی به دنبال تشک سفت (هارد)هستند توصیه میگردد.عزیزانی که از مشکلات کمردرد رنج میبرند نگران نباشند تشک مدل آراد از نظر پزشکی مورد تائید بوده و مشکل کمردرد شما را بر طرف مینمایید.متریال داخل تشک برابر با استاندارد های روز دنی..
1,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,800,000 تومان
برند: شرکت رویال تن آرا مدل: تشک دل آسا
توضیحات: تشک دل آسا یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی که از مشکلات کمردرد رنج میبرند نگران نباشند این مدل از نظر پزشکی مورد تائید بوده و مشکل کمردرد شما را بر طرف مینمایید. متریال داخل تشک برابر..
1,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,500,000 تومان
برند: شرکت رویال تن آرا مدل: تشک شبنم
تشک شبنم یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی که از مشکلات کمردرد رنج میبرند نگران نباشند تشک مدل شبنم از نظر پزشکی مورد تائید بوده و مشکل کمردرد شما را بر طرف مینمایید. متریال داخل تشک برابر با استاندارد ..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
برند: شرکت رویال تن آرا مدل: تشک طراوت
تشک طراوت یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی که از مشکلات کمردرد رنج میبرند نگران نباشند تشک مدل طراوت از نظر پزشکی مورد تائید بوده و مشکل کمردرد شما را بر طرف مینمایید. متریال داخل تشک برابر با استاند..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
برند: شرکت رویال تن آرا مدل: تشک ملوس
تشک ملوس یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی که از مشکلات کمردرد رنج میبرند نگران نباشند تشک مدل ملوس از نظر پزشکی مورد تائید بوده و مشکل کمردرد شما را بر طرف مینمایید. متریال داخل تشک برابر با استاندار..
900,000 تومان
قیمت بدون مالیات:900,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات