تشک نرم مناسب تر است یا تشک سفت؟

اگر عمر خود را به سه بخش تقسیم کنیم، یک بخش از این سه بخش متعلق به خواب می باشد. بنابراین نوع خوابیدن بسیار در زندگی فرد تاثیر گذار است و به هیچ عنوان نباید اهمیت آن را نادیده گرفت. . یک خواب راحت سبب می شود که تمام خستگی ها از تن فرد به در می کند.

بنابراین به تمام فعالیت های خود با انرژی خوب و مثبت رسیدگی می کنید. درضمن یک خواب راحت به طور مستقیم بر سلامتی جسم شما نیز تاثیر گذار است.  به همین دلیل یک انسان امروزی باید تمام سعی خود را بکند که اسباب و شرایط یک خواب راحت را برای خود فراهم کند.

یکی از این اسباب، تشک می باشد به خصوص اگر تشک رویا را برای خواب خود انتخاب کنید. زیرا با انتخاب تشک رویا کیفیت خواب خود در واقع تضمین می کنید. انتخاب یک تشک مناسب بسیار سخت می باشد. زیرا تنوع در مدل، طرح، رنگ و برندهای تشک به قدری زیاد می باشد که انسان را دچار سردرگمی کند که کدام تشک را برای خود بخرد. اگر قصد خرید تشک را دارید در مرحله اول و قبل از بررسی هر جنبه دیگری برای خرید یک تشک باید در نظر داشته باشید که تشک به دو دسته نرم و سفت تقسیم می شوند. به همین دلیل شما باید بدانید برای شما یک تشک نرم و یا یک تشک سفت مناسب می باشد.

در پایان این مقاله، شما یقینا به این آگاهی می رسید که تشک نرم و یا تشک سفت را برای داشتن یک خواب راحت برای خود انتخاب می کنید. زیرا در این مقاله به تفاوت های تشک های سفت و نرم، معیار انتخاب یک تشک سفت و نرم و معرفی تشک رویال که بهترین تشک های سفت و نرم را تولید می کند پرداخته ایم. با خواب مارکت همراه باشید.

تشک نرم

امروزه دردهای کمر که مربوط به ستون فقرات می باشد در بین افراد بسیار شایع می باشد. این افراد به هیچ عنوان نباید از تشک هایی که درجه نرمی آن ها بالاست استفاده کنند. زیرا در تشک های نرم زمانی که فرد درحال استراحت می باشد، ستون فقرات شکل مناسبی به خود قرار نمی گیرند و سبب تشدید درد های کمر می شود. درجه انعطاف در تشک نرم اغلب بالاست و با لمس تشک نرم دچار ارتعاش می شود و ممکن است به داخل فرو برود.

تشک های نرم برای افراد با وزن پایین مناسب است زیرا اگر شما وزنتان بالا باشد در اثر استفاده طولانی مدت از تشک و فشار وارده بر آن، تشک به داخل فرو می رود و طول عمر آن افت پیدا می کند. همچنین افرادی که عادت خوابیدن به بغل را دارند و مبتلا به کمر درد نیستند اغلب بهتر است که تشک های نرم را برای خواب خود خریداری کنند. تشک رویا تشک هایی با درجه نرمی خوبی را تولید می کند و سبب شده است افرادی که تشک های نرم را دوست دارند از تشک رویا به خوبی استقبال می کنند.

 

کدام یک از تشک نرم یا سفت مناسب است

تشک سفت

تشک سفت بر خلاف تشک نرم انعطاف پایینی دارد. تشک های سفت برای افرادی که به انواع کمر دردها مبتلا هستند، تشک های سفت رویا توصیه می گردد. البته لازم به ذکر است که تشک هایی که درجه سفتی آن ها بسیار بالاست نیز برای کمردرد اصلا توصیه نمیشود و باید تشک از درجه سفتی متوسطی برخوردار باشد. تشک رویال در نوع طبی تشک های بسیار با کیفیتی را تولید می کند.

تشک رویال از سفتی مناسبی برخوردار است و افرادی که دچار درد در ناحیه ستون فقرات خود می باشند، به تشک رویا اعتماد می کنند. همچنین تشک رویا در انواع طبی را بسیاری از پزشکان و فیزیوتراپیست ها به بیماران خود توصیه می کنند. افرادی که وزن تقریبا بالایی دارند و همچنین افرادی که عادت خواب آن ها بر روی شکم می باشند تشک سفت برای آن ها مناسب تر است.

کدام یک از تشک نرم یا سفت مناسب است

معیار انتخاب یک تشک نرم و سفت

نحوه ی انتخاب کردن تشک نرم و سفت کاملا بستگی به سلیقه، وضعیت جسمانی و مبتلا بودن به کمر درد یا خیر و عادت خوابیدن شما دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین تشک

تشک رویا نمونه ای از بهترین تشک های سفت و نرم

برند رویا یک برند معروف ایرانی برای کالاهای خواب می باشد. تشک رویا را همه ما شنیده ایم و چشم بسته به کیفیت آن ها اعتماد می کنیم. تشک رویا و تشک رویال تشک هایی با درجه های سفتی و سختی بسیار مناسبی را تولید می کند. شما می توانید انواع تشک رویا را در خواب مارکت مشاهده کنید و متناسب با تصمیمتان تشک رویا ی نرم و سفت مد نظر خود را از خواب مارکت خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین