تشک رویال تن آرا

شرکت رویال تن آرا

شرکت تولیدی تشک رویال تن آرا از سال 1370تولید کننده محصولات خواب میباشد.

 در گام اول تمرکز خود رادر تولید تشک متمرکز نموده بود و به یاری خدا توانست تمامی محصولات خواب را تولید و به بازار کند.

شرکت رویال تن آرا با بهرگیری از بهترین ماشین آلات روز دنیا در عرصه صنعت تولید تشک اقدام و استفاده نموده است تا تشکهای تولید شده داری کیفیت و مرغوبیت لازم را داشته باشد.

شرکت رویال تن آرا با استفاده از نظریه و مشاوره پژشکان ارتوپدیک اقدام به تولید تشک نموده است تا عزیزان هموطن از مشکلاتی هچون کمردرد و... در امان باشند.

شرکت رویال تن ارا با به کار گیری ازبهترین و مجرب ترین کارکنان در زمینه تولید محصولات خواب توانسته است تا رضایت مشتریان خود راجلب کند.

شرکت رویال تن آرا با استفاده از مرغوبترین و بهترین متریال موجود در بازار توانسته است تا از نظر کیفیت به درجه استاندارد های لازم جهت تولید کالا برسد خود این نیز جزء افتخارات شرکت محسوب میشود.

شرکت رویال تن آرا با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز هچون نانو توانسته است تا در پارچه های تشک گیاه آلوورا تزریق نمایید.محصولات شرکت رویال تن آرا شامل:تشک خواب.تشک زمینی.محافظ تشک.بالشت (پر.الیافی).تخت خواب.روتختی میباشد.

نمایش:
مرتب کردن براساس:
شرکت رویال تن آرا
تشک آراد یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی است و برای کسانی به دنبال تشک سفت (هارد)هستند توصیه میگردد.عزیزانی که از مشکلات کمردرد..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 1,200,000 تومان
شرکت رویال تن آرا
توضیحات: تشک دل آسا یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. ..
115,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 115,000 تومان
شرکت رویال تن آرا
تشک شبنم یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی که..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 1,200,000 تومان
شرکت رویال تن آرا
تشک طراوت یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی ک..
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 950,000 تومان
شرکت رویال تن آرا
تشک ملوس یکی از مدلهای شرکت رویال تن آرا میباشد که صد در صد طبی فنری است و برای کسانی به دنبال تشک نه سفت نه نرم هستند توصیه میگردد. عزیزانی که ا..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات: 650,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
تشک, رویال, آرا
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه خواب ماركت محفوظ است. @ 2019