چگونه روتختی را فیکس کنیم؟

آیا هر شب که به تخت باکس خود می روید تا بخوابید به این فکر می افتید که صبح فردا چگونه روتختی خود را مرتب کنید.

قطعا شما هم همانند بسیاری از افراد فیکس کردن روتختی را کار سختی می دانید به همین سبب از زیر بار آن فرار می کنید و از انجام دادن آن منصرف می شوید.

اما باید این موضوع را بدانید که یک تخت باکس به همراه روتختی نامرتب در اتاق تاثیر ناخوشایند و سوء بر نظم اتاق خوابتان و دکوراسیون آن خواهد گذاشت و به این ترتیب خوابتان را نیز ممکن است به هم بزند.

این نکته را باید خاطر نشان کرد که مرتب کردن روتختی و فیکس کردن آن بر روی تخت کار اگر نحوه آن را بدانیم به هیچ عنوان کار سخت و دشواری نیست.

به همین منظور با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان مدام سوالاتی از قبیل اینکه چگونه روتختی را مرتب کنیم تا جمع نشود می پرسند در این مطلب از خواب مارکت به آموزش گام به گام مرتب کردن روتختی و آنکارد کردن آن روش های اصولی خواهیم پرداخت، بنابراین اگر به نظم و دکوراسیون اتاق خوابتان اهمیت می دهید این مطلب را از دست ندهید.

موارد مورد نیاز برای فیکس کردن روتختی بر تخت باکس

  • یک سطح صاف همانند تشک
  • روتختی

مراحل فیکس کردن روتختی بر روی تخت خواب

در ادامه مطلب چگونه روتختی را فیکس کنیم؟ با خواندن و انجام مراحل زیر شما یاد خواهید گرفت که چگونه روتختی خود را بر روی انواع تخت خواب ها تا زده و فیکس کنید.

فیکس کردن روتختی

روی دو دستتان روتختی یا ملحفه کشدار را بگیرید

شما می توانید برای اینکه شبیه به حرفه ای ها روتختی خود را تمیز کرده از ملحفه کش دار به عنوان یک آستر در مرتب کردن روتختی به کار استفاده کنید.

البته در بعضی از ملحفه ها به جای کش، بند قرار گرفته است که فیکس کردن روتختی را آسان تر می کند. بهرحال در مرحله اول دو گوشه بالایی ملحفه را به سمت بیرون در بیاورید و آن ها را به گونه ای بر روی هم فکیس کنید که دو گوشه بر روی هم قرار بگیرند.

تا زدن وسط ملحفه ها و یکی کردن گوشه ها   

به صورت عمودی ملحفه را از وسط تا بزنید و به شکل یک پاکت گوشه سمت راست را بر گوشه سمت چپ قرار دهید؛ بعد از چرخش ملحفه به مقدار 180 درجه نیمه پایین آن را نیز به همین روال تا بزنید.

تا زدن مجدد ملحفه ها از وسط

مجددا ملحفه یا روتختی را بر روی دستتان نگه دارید، حال دو گوشه در دست راستتان و دو گوشه دیگر در دست چپتان قرار دارد، این 4 گوشه را می توانید همانند مرحله قبلی تکرار کنید.

پهن کردن روتختی یا ملحفه بر روی تشک

پهن کردن روتختی یا ملحفه بر روی تشک باید به گونه ای باشد که 4 گوشه ای که یکی شده اند بر روی تشک قرار بگیرند؛ حال می توانید سایر قسمت های روتختی مرتب کنید  و ضلع کوچک تر  ملحفه را 2 بار و سپس صلع بزرگتر را نیز تا بزنید.

به همین راحتی تمام شد و شما توانستید روتختی خود را همانند متخصصین و حرفه ای ها مرتب کرده و بر روی تخت باکس فیکس کنید.

فیکس کردن روتختی

ساده ترین روش برای آنکارد کردن تخت

یادتان نرود مرحله اول آنکارد و مرتب کردن تخت و روتختی این است که تخت خواب خود را مرتب کنید، سپس اتوکشی ملحفه رویه تخت را انجام دهید و آن را بر روی تخت خود پهن کنید. در مرحله بعدی 4 طرف ملحفه را برای جلوگیری از نامرتبی در زیر تشک فرو کنید و بالش ها را بر روی تشک قرار داده و در مرحله آخر پتو و یا لحاف را روی تخت پهن کنید. توجه داشته باشید قسمت های بالایی روتختی را به شکل مثلثی (یا مستطیلی) تا بزنید و قسمت پایینی را تا انتهای تخت باکس هدایت کنید.

خواب مارکت؛ فروشگاه اینترنتی برای خرید انواع تخت باکس و روتختی

اگر قصد خرید تخت باکس و یا روتختی را دارید اما طرح مورد نظر خود را پیدا نکرده و یا نمی توانید به کیفیت فروشگاه ها اطمینان کنید می توانید با خیال راحت خرید خود را از خواب مارکت به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه ترین فروشگاه های اینترنتی که در زمینه فروش کالاهای خواب فعالیت دارند، انجام دهید. زیرا در فروشگاه اینترنتی خواب مارکت تمامی کالاهای خواب و کالاهای چوب اعم از روتختی، بالش، تشک، تخت باکس و غیره دارای گارانتی می باشند که تضمین کننده کیفیتشان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین