3 تشک پرفروش خوشخواب

تشک پرفروش خوشخواب: همه افراد بعد از تجربه یک روز کاری و همراه با تنش و خستگی دلشان می خواهد که یک خواب آروم را تجربه کنند. برای تجربه چنین خواب آرام و رویایی حتما باید از تشک خوشخواب استفاده کنید. بنابراین اگر می خواهید بعد از خواب، پر انرژی باشید و یک خواب لذت بخش را تجربه کنید خرید تشک خوشخواب را در اولویت خود قرار دهید. برای یک خرید مطمئن در ابتدا باید تشک های خوشخواب را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

همچنین باید به نوع فنر، ضخامت و جنس پارچه ای که در تشک به کار رفته را توجه کنید. اما علاوه بر همه این موارد پیشنهاد داتیس چوب به عنوان یک مجوعه موفق و باتجربه به شما عزیزان این است که پرفروش ترین و بهترین مدل های تشک خوشخواب را خریداری کنید.

3 تشک پروفروش خوشخواب در بازار داخلی شامل تشک طبی فنری، سوپراستار و مدل سوپر کلاس می باشد. به همین دلیل در این مطلب به بررسی این 3 نوع تشک که به عنوان تشک های پرفروش خوشخواب شناخته شده اند بپردازیم که شما مشتریان عزیز بتوانید با دقت تشک خوشخواب مورد نظر خود را انتخاب بفرمایید. در پایان مطلب اگر همچنان در مورد خرید تشک خوشخواب سوالی داشتید، می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت با کارشناسان خواب مارکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

1. مدل طبی فنری تشک خوشخواب

مدل طبی فنری تشک خوشخواب دارای فنرهایی از نوع متصل می باشد، پارچه به کار رفته در این نوع تشک خوشخواب از جنس ژاکارد است. تشک طبی فنری خوشخواب ضخامتی به اندازه 24 سانتی متر و خاصیت ارتوپدیک دارد. ضخامت فنرهای به کار رفته در این مدل از تشک، 2.2 میلی متر و همچنین نمد، اسفنج رول و الیاف فشرده از صورت های پارچه سه لایه دوزی شده ژاکارد می باشد. این تشک، وزن تا 95 کیلوگرم را تحمل می کند و مناسب افرادی با این وزن می باشد. این مدل از تشک خوشخواب دارای گارانتی 4 ساله می باشد که این گارانتی شامل فنر آن نیز می شود.

 

3 تشک پرفرش خوشخواب

2. مدل سوپر کلاس هارد و سافت تشک خوشخواب

مدل سوپرکلاس تشک خوشخواب که به دو صورت سافت و هارد تقسیم بندی می شود، سومین تشک پرفروش تشک خوشخواب می باشد. فنرهای این دو مدل از تشک از نوع فنر منفصل پاکتی و جنس آن از ژاکارد می باشد. این پارچه 3 لایه دوزی شده است که به سه صورت نمد، اسفنج رول و ترموباند می باشد. ضخامت فنرهای به کار رفته در دو نوع هارد و سافت تشک سوپرکلاس خوشخواب، 2.2 میلی متر است. همچنین ضخامت خود تشک 25 سانتی متر می باشد. از لحاظ وزنی، این تشک برای افرادی با وزن متوسط و سنگین مناسب می باشد. هر دو نوع تشک دارای گارانتی 5 ساله هستند که شامل فنر آن نیز می شود. لازم به ذکر است که این تشک سوپر کلاس سافت برای زوج های جوان بسیار تشک مناسبی است زیرا از اتعاشات جلوگیری می می کند و با غلتیدن و یا بیدار شدن یکی از زوجین، دیگری بیدار نخواهد شد. به همین دلیل در میان زوج های جوان، تشک سوپرسافت خوشخواب یکی از تشک های پرفروش تشک خوشخواب به حساب می آید.

3. مدل سوپر استار تشک خوشخواب

مدل سوپر استار تشک خوشخواب، همانند تشک سافت/ هارد سوپر کلاس خوشخواب از نوع فنر منفصل پاکتی است. مانند سایر تشک های پروفروش تشک خوشخواب که در این مطلب به آن ها پرداخته شد جنس آن از ژاکارد است. جنس پارچه در این نوع تشک ژاکار می باشد. تشک دارای ضخامتی به اندازه 34 سانتی متر بوده که برای تمامی وزن ها مناسب است. به عبارتی همه ی افراد با هر وزنی می توانند از این تشک استفاده کنند. ضخامت فنر های منفصل به کار رفته در این تشک 2.2 میلی متر می باشد. همچنین پارچه ژاکارد به کار رفته در تشک که سه لایه دوزی شده است به صورت های نمد، اسفنج رول و ترموباند می باشد. این محصول دارای گارانتی 7 ساله می باشد که شامل فنر آن نیز می شود.

3 تشک پرفرش خوشخواب

 

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم در مورد ویژگی های هر 3 تشک پرفروش خوشخواب بپردازیم که آن دسته از افرادی که قصد خرید تشک خوشخواب را دارند بهتر بتوانند تشک مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنند. شما می توانید تمام مدل های تشک خوشخواب که آن ها را تحت عنوان 3 تشک پرفروش خوشخواب در این مطلب معرفی کردیم در داتیس چوب مشاهده و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین