معرفی بعضی از برندهای کالای خواب
16 دی
0

معرفی بعضی از برندهای کالای خواب

نویسنده: گروه خواب مارکت تعداد بازدید: 5367

درود بر دوستان و همراهان همیشگی خواب مارکت امروز براتون می خواهیم درباره بعضی از برندهای کالای خواب و متریال و خواص آنها بر روی خواب انسان توضیح بدهیم.

نام بعضی از برندهای معتبر ایرانی:

تشک خوشخواب،تشک رویا،تشک رویال تن آرا،تشک ویستر،تشک تن آسای و...

نام بعضی از برندهای معتبر خارجی موجود در ایران :

تشک برن ، تشک تارکان یاتاک ، تشک برجیس ، تشک ایشبیر ، تشک کینگ کویل میباشد،که در حال حاضر این برندها در ایران موجود میباشند و هموطنان عزیز می توانند از این برندها استفاده نمایند.

تشک های خواب نسبت به متریال و خواص هایی که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند،تا مشتریان راحت تر انتخاب و نسبت به بودجه خود خریداری نمایند.

تشک های سری جدید از تکنولوژی رو دنیا بهرمند هستند و در خط تولید قرار می گیرند لذا از کیفیت خوبی برخوردار میباشند و میتوانند خواب راحت و آسوده را به افراد هدیه بدهند و با بعضی از تشکهای خارجی رقابت نمایند.

تشک های خارجی هر چند از نظر کیفیت بالاتر ، متریال قوی تر وخواص بیشتری برخوردار هستند ولی از لحاظ قیمت هم باید مبلغ بیشتری هزینه شود تا از این محصولات استفاده نماید.

معرفی خواص تشک لوکس:

تشک های لوکس از نظر ظاهر و متریال داخلی بهترین هستند و اگر قرار باشد به آنها ستاره داده شود جزء تشک های پنج ستاره محسوب میشوند.پارچه های تشک لوکس از نوع پنبه ای و طبیعی بوده وتماما ضدحساسیت و ضد آلرژی می باشند و بعضی از پارچه ها بصورت متفاوت ودرخواست مشتری از خواص گیاه آلوورا و گیاه بامبو استفاده میشوند و بعضی دیگر از پارجه ها از الیاف نقره و الیاف طلا در بافت آنها بکار میرود تا استرس را از شخص دور نمایید.

نظرات
نوشتن نظر
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه خواب ماركت محفوظ است. @ 2019