بلاگ


خواص آلوئه ورا بر روی پوست
04 بهمن
0

خواص آلوئه ورا بر روی پوست

نویسنده: گروه خواب مارکت تعداد بازدید: 895

اگر بخواهیم تعریف کلی از گیاه آلوئه ورا داشته باشیم باید بگویم که این در آب هوای گرمسیری کشت می شود،و در صنعت دارویی بسیار استفاده می شود که در ادامه به کاربرد های آن اشاره خواهیم کرد. تاریخ نام آلوئه ورا از زمان مصر باستان یعنی گیاه جاودانگی میباشد.

ادامه مطلب

درباره بالش بیشتر بدانیم
21 دی
0

درباره بالش بیشتر بدانیم

نویسنده: گروه خواب مارکت تعداد بازدید: 800

بالشبرای حمایت از سر و گردن افراد در هنگام خواب تهیه و تولید شده است،که از مواد تشکیل دهنده مختلف تهیه میشود. بالش علاوه بر حمایت از سر و گردن جنبه تزئینی بر روی تخت خواب را نیز دارا میباشد تا دکور تخت خواب واتاق را زیبا تر جلوه بدهد و نمای قشنگی به خود بگیرد. بالش در فرهنگ معاصر غربی از یک پاکت پارچه ای ساده یا طرح دار با پوششی نرم که از پر تا فوم میتواند ان را تشکیل دهند ساخته شده است.بالش برای مصرف تخت خواب از پارچه ای لطیف تر و در مصرف نشیمن از پوشش پارچه های زخیم تر تهیه میشود.

ادامه مطلب

مموری فوم چیست؟
17 دی
0

مموری فوم چیست؟

نویسنده: گروه خواب مارکت تعداد بازدید: 1216

مموری فوم یا(فوم حافظه دار)همان فوم پلی اورتان با مواد شیمیایی اضافی و افزایش ویسکوزینه و چگالی ان می باشد. بعضی از عنوان های آن "ویسکوالاستیک" یا فوم کم انعطاف پذیرLRPu نیز نامیده مشوند. فوم حافظه دار چون نسبت به حرارت بدن چگالی بالاتری دارد از این جهت باعث می شود تا به سرعت شکل بدن را به خود بگیرد و در قالب محل تماس در بیاید.

ادامه مطلب

نمايش 1 تا 3 از 13 (5 صفحه)
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد فروشگاه خواب ماركت محفوظ است. @ 2019