ویژگی‌های تشک خوشخواب چیست؟

بعد از خستگی روزانه هیچ چیز به اندازه یک خواب راحت برای آدم لذت بخش نیست! بنابراین یک تشک راحت مثل تشک خوشخواب چنین لذتی را فراهم میکند. زیرا تشک خوشخواب از تمامی استانداردهای لازم برخوردار است و سبب می شود شما با استفاده از این نوع تشک به یک خواب عمیق و راحت فرو بروید و تمام خستگی های روزانه خود را به در کنید. پس اگر می خواهید بهترین خواب را در طول شبانه روز تجربه کنید ما به شما خرید تشک خوشخواب را معرفی می کنیم. با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

تشک خوشخواب و ویژگی های آن

پیشینه برند تشک خوشخواب

 تشک خوشخواب از سال 1338 فعالیت خود را در زمینه تولید و ساخت تشک کرد. می شود ادعا کرد که این کارخانه جزء نخستین کارخانه هایی است که در زمینه تولیدات کالای خواب شروع به فعالیت کرد.  که در این زمینه 60 سال سابقه مفید دارد و در این مسیر از تجربیات صاحب نظران و دانش روز دنیا در زمینه تولیدات کالای خواب استفاده کرده است. قدمت برند تشک خوشخواب به گونه ای است که خیلی از مشتریان و افراد به جای کلمه تشک از واژه خوشخواب استفاده می کنند. این کارخانه با به کار گرفتن نیروی جوانان سعی بر این دارد که یک کالای بسیار با کیفیت را به خدمت مشتریان برساند.

تشک خوشخواب تشکی جادویی برای تجربه یک خواب رویایی

این برند از تشک یکی از برترین لوازم خواب است که داری استاندارد های لازم می باشد زیرا اگر تشک از استاندارهای لازمه برخودار نباشد به عبارتی غیر استاندارد باشد به سلامت اشخاص بسیار ضرر می رساند و باعث می شود فرد دچار بیماری های عضلانی باشد که شایع ترین و رایج ترین آن دیسک کمر می باشد و تبعات بسیاری را برای فرد به همراه دارد. بنابراین تشک خوشخواب تمام سعی خود را کرده این استاندارد ها را برای حفظ سلامت مشتریان رعایت کند تا سبب شود یک خواب رویایی را برای افراد به همراه بیاورد.

یک تشک خوشخواب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

یک تشک مناسب باید دارای یک سری ویژگی ها و مشخصات باشد که این مشخصات و ویژگی ها عبارتند از :

راحت بودن : یک تشک خوشخواب خوب و مناسب باید برای بدن تکیه­گاه مناسبی باشد، این به این معناست که ستون فقرات را در حالتی ایستاده نگه دارد. با دقت به این نکته که در موقع خواب بیشترین وزن بدن بر روی قسمت هایی مانند کمر، شانه و باسن قرار می گیرد، تشک باید به صورتی باشد که فرد موقع استراحت و خواب با راحتی بر روی آن قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید: تشک نرم بهتر است یا تشک سفت

دوام و ماندگاری: همه ما می دانیم که فقط با خوابیدن است که خستگی هایی ناشی از چندین ساعت کار می شود رفع شد به همین دوام،کیفیت و ماندگاری تشک بسیار مهم است که این ویژگی یکی از ویژگی های بارز تشک خوشخواب می باشد.

فضا: فضا و اندازه ی تشک باید کاملا متناسب با جثه افراد باشد، هر انسانی در خواب به طور میانگین 40 الی 60 مرتبه غلت می خورد، بنابراین اگر تشک کوچک باشد، آرامشی را که باید در حین خواب داشته باشد را ندارد. پس باید اندازه تشک به حدی باشد که فرد به راحتی در آن غلت بخورد و آزادی و راحتی را در خواب تجربه کند.

تشک خوشخواب و ویژگی های آن

فنر: نحوه فنر بندی و ضخامتی که دارد نقش بسیار مهمی در کیفیت تشک خوشخواب و در نتیجه خواب می گذارد. فنرها در تشک باید به گونه ای باشند که اگر دو نفر بر روی تشک باهم باشند تکان خوردن یکی از آن ها را دیگری متوجه نشود. همچنین بعد از استفاده طولانی مدت از تشک به دلیل اصطکاک نباید باعت ایجاد سر و صدا شود.

اسفنج: وزن و تراکمی که اسفنج دارد به این که تشخیص داده شود تشک از کدام نوع است بسیار کمک می کند. به عنوان مثال هر چه قسمت اسفنجی تراکم بیشتری داشته باشد باعث می شود که تشک سفت تر بشود و حالت طبی داشته باشد.

محافظ تشک:  محافظ تشک برای جلوگیری از کثیف شدن رویه ی تشک می باشد. به همین دلیل تشک های خوشخواب از کاورهای محافظ استفاده می کند که تشک کثیف نشود، در نتیجه طول عمر آن نیز بالاتر می رود.

تمام ویژگی هایی که در بالا ذکر شد مربوط به تشک خوشخواب می باشد که باعث می شود این برند جز ماندگارترین برند ها در بین محصولات کالاهای خواب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین