معیارهای انتخاب تشک خوب

خواب یک مسئله بسیار مهم در زندگی هر فرد است که باید به آن توجه ویژه ای کرد. به همین دلیل خرید یک تشک خوب و مناسب همچون تشک رویا، تشک رویال و یا تشک ایت برای داشتن خوابی آرام، لذت بخش لازم می باشد. به طور کلی همه افراد قبل از خرید یک تشک خوب سوال های زیادی برایشان پیش می آید. و بین تشک هایی مانند تشک رویا، تشک رویال و تشک ایت دچار تردید می شوند که کدام یک را انتخاب کنند.

مسلما برای خرید و انتخاب یک تشک خوب مواردی مانند سفت و یا نرم بودن، قیمت تشک مورد نظر، برند دلخواهتان، کیفیت تشک و … باید بررسی شوند. به همین منظور در این مقاله می خواهیم به این موارد بپردازیم و شما را راهنمایی کنیم. همچنین در مورد سه برند تشک رویال، تشک رویال و تشک ایت خواهیم پرداخت تا شما را در انتخاب بین این سه برند کمک کند. با خواب مارکت همراه باشید.

کیفیت تشک

یک تشک خوب و برند قطعا باید از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تهیه شده باشد. البته این مورد تنهایی برای تهیه یک تشک با کیفیت کافی نیست. دقت به مواردی همچون نحوه اتصالات مواد اولیه به هم، دوخت پارچه تشک و دور دوزی آن، همراه داشتن کاور نیز اهمیت دارد. زیرا  یک تشک خوب توسط برنامه ای منظم و دقیق و همچنین متخصصین کاربلد و حرفه ای تولید می شود. پیشنهاد داتیس چوب به شما این است که به هنگام خرید تشک، حتما به جزئیات آن توجه کنید.

محصولی که توسط یک نیروی تکنسین حرفه ای ساخته شود، قطعا بر روی جزئیات آن به اندازه کافی توجه شده است.  یکی از راحت ترین موارد در حین توجه به کیفیت جزئیات تشک، توجه به دور دوزی تشک و اینکه نخ های اضافی ای در محل های دوخت آن نباشد، می باشد. زیرا مواد اولیه ای همچون فوم، ابر، فنر، نمد و یا سایر موارد در داخل تشک به کار رفته است و شما قطعا نمی توانید آن ها را مشاهده کنید تا از کیفیت آن ها اطمینان حاصل نمایید.

اما با کمی دقت و توجه می توانید به جزئیات تشک مورد نظر توجه کنید که آیا این تشک با کیفیت است یا خیر. زیرا متاسفانه کارگاههای غیر مجاز و یا شرکت هایی که قصد رقابت با تشک هایی همانند تشک رویا، تشک رویال، تشک ایت و یا هر تشک برند دیگری از موادی با کیفیت پایین استفاده می کنند. قطعا چنین افرادی به کیفیت مواد اولیه توجه نخواهند کرد.

 

معیار انتخاب تشک خوب

سفت یا نرم بودن تشک

بعد از اینکه از کیفیت تشک مورد نظرتان اطمینان حاصل کردید، باید به سفتی و نرمی آن نیز دقت کنید. البته لازم به ذکر است که انتخاب یک تشک نرم و یا سفت کاملا بستگی به ایده آل و انتخاب شما دارید. شمایید که باید تصمیم بگیرید که دوست دارید در محلی با نرمی زیاد، کم و یا متوسط بخوابید.

البته گاها ممکن است شما دوست داشته باشید در جای نرم بخوابید اما دکتر به شما توصیه می کند برای سلامتی ستون فقراتتون باید از تشک های طبی که معمولا سفت هستند استفاده کنید. بنابراین باید وضعیت سلامتیتان و توصیه های پزشک هم نیز برای انتخاب سفتی یا نرمی تشکتان در نظر بگیرید. بنابراین یکی از معیارهای انتخاب تشک باید سفتی و نرم تشک باشد.

قیمت محصول

اگر اگر یک نیم گاهی حتی به انواع تشک در بازار بیندازید متوجه خواهید شد که در بین آن ها اختلاف قیمت چقدر به چشم می خورد. این مسئله دلایل با نگاهی کوتاه به محصولات مختلف در بازار متوجه می شوید که اختلاف قیمت بین محصولات وجود دارد. این اختلاف می تواند به دلیل کیفیت مواد اولیه، پارچه به کار رفته، تمیزی در دوخت، اسم برند و غیره باشد. همچنین این اختلاف می تواند به دلیل تفاوت در مدت گارانتی و خدمات پس از فروش باشد. به عنوان مثال تشک رویال، براساس کیفیت مواد اولیه و نوع محصولاتش ضمانت تشک های فرق می کند.

 

معیار انتخاب تشک خوب

مقایسه تشک رویا، تشک رویال و تشک ایت در خواب مارکت

تشک رویا، تشک رویال و تشک ایت هر سه از معروف ترین و شناخته ترین برندها در زمینه کالاهای خواب می باشند. هر سه این برند را شما نیز می توانید در خواب مارکت مشاهده کنید. از لحاظ کیفیت هر سه تشک های با کیفیتی هستند. اما از لحاظ قیمتی معمولا تشک رویال از تشک رویا محصولات قیمت بالاتری را تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین