مقایسه بین تشک رویا و تشک رویال

مقایسه بین تشک رویا و تشک رویال: زمانی که قصد خرید تشک را دارید، با برند های مختلفی مواجه می شوید اما در این بین نام دو برند تشک رویا و تشک رویال بیشتر از همه به گوش شما می خورد. به گونه ای که چه به صورت حضوری قصد خرید داشته باشید از فروشگاهها به طور مکرر اسم آن را می شنوید و یا اگر به صورت آنلاین بخواهید خرید کنید باز هم برند های تشک رویا و تشک رویال را زیاد شنیده اید و مقالات زیادی را در سایت ها تحت عنوان خرید تشک رویال و رویا می بینید.

تمام این موارد سبب سردرگمی شما می شود زیرا می خواهید یک خرید خوب داشته باشید. نگران نباشید خواب مارکت شما را در این مسیر تنها نمیگذارد و شما عزیران راهنمایی می کند. به همین جهت در این مقاله قصد داریم که در مورد تشک رویا و تشک رویال، نقاط ضعف و قوت آن ها و تفاوتی که باهم دارند مطرح کنیم تا بتوانید با یک دید باز و خیالی راحت تشک مورد نظرتان را انتخاب کنید که در نهایت یک خرید ایده آل را تجربه کرده باشد، بنابراین تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مقایسه بین تشک رویا و تشک رویال

 

آشنایی با تشک رویال

باید این نکته رو بدانید که تشک رویال را تنها یک شرکت تولید نمی کند بلکه تولیدی ها و شرکت های مختلفی هستند که تشک را با نام های مختلف تشک رویال یا تشک رویال اصل تولید و عرضه می کنند. به همین دلیل می باشد که شما تشک رویال را در فروشگاههای مختلف به گونه های مختلف می بینید یعنی که تشک رویال در یک فروشگاه با همین نام تشک در فروشگاه دیگری متفاوت می باشد.  معمولا تشک های رویال همراه با گارانتی ارائه می شوند. پس باید هنگام خرید از فروشنده کارت مربوط به گارانتی را بگیرید و این نکته را به یاد داشته باشید که برای دریافت خدمات باید به همان فروشنده مراجعه کنید.

 

برای اینکه بدانید تشک رویالی که می خواهید آن را خریداری کنید از کیفیت خوبی برخودار است یا خسر باید تا حدی در مورد انواعی که دارد و کیفیتهایشان آگاهی کسب کنید. راه دیگر هم این می باشد که یک فروشگاه معتبر و موجه تشک را خریداری کنید زیرا در این صورت دیگر اطمینان دارید که خرید تشک رویال را با موفقیت انجام داده اید.

از دیگر وبسایت های خوب برای خرید تشک رویال میتوان به داتیس چوب اشاره کرد.

 

آشنایی با تشک رویا

تشک رویا یک برندی است که به ثبت رسیده و تنوع محصولات آن به گونه ای است که تمامی نیازها و سلایق جامعه را پوشش می دهد. این تشک هم دارای گارانتی است که خدمات متعدد و معتبری را به مشتری ارائه می دهد. تشک های رویا به سه نوع تشکهای فنر متصل یا بانل، الترا و مدیکال دسته بندی می شود. نوع اول آن از قیمت مناسب تری برخوردار است که در درجه های مختلف نرمی و سفتی وجود دارند. تشک رویا همچنین کالاهایی مثل تشک مسافرتی، بالش، باکس هتلی و محافظ تشک هم تولید می کند.

مقایسه بین تشک رویا و تشک رویال

 

تشک رویا و تشک رویال چه تفاوتی با هم دارند؟

در مقایسه بین تشک رویا و تشک رویال می توان گفت هر دوی آن ها هم توسط فروشندگان و هم توسط مردم پیشنهاد می شود. هر کدام از آن ها تنوع به خصوص خود را دارند. انتخاب هر کدام از این دو به معیارای خودتان بستگی دارد. اگر هم معیاری ندارید انتخاب برایتان راحتت است. قیمت های آن ها هم تفاوت چندانی ندارند. از لحاظ راحتی هم، بخاطر اینکه هر دوی این برند شناخته شده هستند، هر دوی آن ها از لحاظ راحتی مناسب هستند. افرادی که کمر درد ندارند می توانند از تشک فنری منفصل استفاد کنند زیرا بسیار راحت هستند.

بیشتر بخوانید: نشانه اصل بودن تشک رویال چیست؟

چگونه تشک رویا و تشک رویال خریداری کنیم؟

هر دوی تشک رویال و رویا از لحاظ دوام و کیفیت همانند هم هستند و انتخاب و خرید این دو کاملا بستگی به خودتان دارد. فقط توجه کنید چه برای خرید تشک رویال و چه رویا باید از مراکز معتبر خریداری کنید، همچنین می توانید از خواب مارکت خرید تشک رویال خود را انجام دهید زیرا کفییت محصولات خواب مارکت کاملا تضمین شده می باشد. اگر هم به دنبال تشک مقرون به صرفه هستید می توانید تشک رویال را انتخاب کنید. به طور کلی باید برای انتخاب بین تشک رویال و رویا باید کمی مطالعه داشته باشید، بودجه خود را بسنجید و ببینید کدام برای فیزیولوژی بدن شما مناسب است بعد انتخاب می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین