نکاتی که برای خرید مبل تخت خواب شو باید بدانید

یکی از پرکاربردترین انواع مبلمان، خرید مبل تختخواب شو می­باشد که در فضاهای مختلف خانه، محیط کار، هتل­ها و مهمان­سراها از آن می­توان استفاده کرد. یکی از راه­های غلبه بر محدودیت در فضای منزل می تواند استفاده از مبل تختخواب شو در اتاق نشیمن به جای مبل باشد. اگر شما در آپارتمان کوچکی زندگی می کنید این کار به شما این امکان را می دهد که  اتاق خواب خود و یا حتی اتاق مهمان را در هر فضایی از منزل داشته باشید.

استفاده از مبل تخت خواب شو یک وسیله دو کاربری است. به این صورت که هر زمان نیاز به استراحت داشته باشید آن را به تخت خواب تبدیل می کنید و خود را به یک خواب راحت مهمان می­کنید. و هر زمان که ساعات استراحتتان به پایان رسید می­توانید مبل تخت خواب شوی خود را ببندید و آن را از تخت به مبل تغییر کاربری بدهید.

برای اینکه یک مبل تخت خواب شو ایده آل بخرید توصیه می کنیم این مطلب ار خواب مارکت را از دست ندهید. زیرا در این مقاله به 5 نکته مهم برای خرید یک مبل تخت خواب شو که کمتر جایی به این نکات پرداخته شده است، می­پردازیم.

در نظر گرفتن فضا

خرید مبل تختخواب شو، نسلی جدید از مبلمان هستند که چند کاربره می­باشند. شما در صورتی از خرید مبل تخت خواب شوی خود راضی خواهید بود، که فضایی متناسب با آن را برای کاربری مبل و تخت اختصاص بدهید. فضایی که برای مبل تخت خواب شو اختصاص می دهید باید به اندازه ای باشد که باز و بسته کردن مبل راحت باشد.

همچنین این نکته را به خاطر بسپارید که علاوه بر راحت باز و بسته شدن مبل، بودن فضای کافی برای رفت و آمد موقعی که مبل تخت خواب شو باز است نیز اهمیت دارد. بنابراین قبل از خرید مبل تخت خواب شو، برای آن فضایی کاملا مناسب در نظر بگیرید.

ابعاد مبل تختخواب شو

در بازار انواع مبل تخت خواب شو، با ابعاد مختلفی وجود دارد. بسته به فضایی که برای مبلمانتان در نظر گرفته اید. باید ابعاد مبل را انتخاب کنید. اگر فضایی که در اختیار دارید بسیار کم است، مبل تخت خواب شو یک نفره با عرض 1 متر، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.مبل تخت خواب شو دو نفره عرضی به اندازه2.1 متر به صورت تقریبی دارد. بعد از باز شدن تخت خواب، بسته به نوع  طراحی آن از قسمت پشتی تا انتها حدودا می تواند طولی به اندازه 2.3 متر داشته باشد.

 

نکات مهم برای خرید مبل تخت خواب شو

ابعاد تشک

ابعاد تشک  مانند تشک رویا بستگی به نیاز شما دارد. آیا شما می خواهید هر شب بر روی مبل تخت خواب شو بخوابید و کاربری تخت بیشتر مدنظرتان است. در این صورت به شما توصیه می کنیم که از تشکی با عرض بزرگ استفاده کنید در غیر اینصورت از تشک با عرض کوچک استفاده کنید مشکلی ندارد. توجه داشته باشید با افزایش عرض تشک قیمت مبل تخت خواب شو نیز افزایش پیدا می کند.

کاربرد مبل تختخواب شو

در شرایطی که فضای کافی را برای قرار دادن چندین مبل تخت خواب شو دارید. باید هنگام خرید مبل به کاربرد مبل توجه داشته باشید. اینکه سطح نیازتان از مبل تختخواب شو چیست؟ آیا صرفا می خواهید در مواقع ضروری و به عنوان تخت مهمان هر چند یکبار از مبل تخت خواب شو استفاده کنید.

یا اینکه به دلیل کمبود جا این مبل ها را خریداری می کنید و هر شب قصد خوابیدن بر روی آن­ها را دارید، یعنی به عنوان یک تخت می خواهید هر شب از آن استفاده کنید. بنابراین باید کاربرد این دسته از مبل ها را برای خود انتخاب کنید. مبل های تخت خواب شو تنوع زیادی دارند اما تجربه و نظرات بعضی از کاربران نشان داده است که استفاده از مبل های تخت خواب شو برای استفاده طولانی مدت مناسب نیست.

نکات مهم برای خرید مبل تخت خواب شو

قیمت مبل تختخواب شو در خواب مارکت

قیمت نهایی مبل تختخواب شو تا حدود زیادی به عواملی مانند اندازه، جنس قطعات، جنس و سایز تشک و غیره بستگی دارد. همانطور که قبلا به این موضوع اشاره کردیم کوچک بودن ابعاد تخت و تشک در افت قیمت مبل تخت خواب تاشو تاثیر بسیار زیادی دارد. به طور کلی با بزرگتر شدن ابعاد تخت و افزایش اکسسوری در مبل قیمت آن افزایش پیدا می کند. خواب مارکت یک فروشگاه اینترنتی معتبر و ایمن است که تنوع مبل تخت خواب شو و به طور کلی هر کالای خواب دیگر در آن بسیار بالاست. شما می توانید انواع مبل تخت خواب شو را با قیمت های بسیار مناسب و کیفیت عالی در خواب مارکت مشاهده کنید. پس درنگ نکنید و وارد سایت خواب مارکت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین